Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Manipulanti výroby - řidič VZV, Zlín

Pozice:
Manipulanti výroby - řidič VZV
Zaměstnavatel:
Pipelife Czech s.r.o.
IČO:
60709391
Oblast (okres, kraj):
Zlín
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
28000
Popis práce:

ND
Náplň práce:
* vyvážení a navážení materiálu na výrobní halu ve 12-ti hodinových směnách v rytmu 2 ranní směny, 2 noční směny a 4 dny volno
* vyvážení hotové výroby
* kontrola úplnosti balení
* odvádění do systému
* místo výkonu práce: Otrokovice
Požadujeme:
* SŠ vzdělání s výučním listem
* manuální zručnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost
* schopnost učit se nové věci
* řidičské oprávnění na VZV
* základní znalost práce na PC
Nabízíme:
* adekvátní finanční ohodnocení s perspektivou růstu
* finanční bonus při plnění výkonnostních ukazatelů
* podporu ke zvyšování kvalifikace
* příplatek za práci v nepřetržitém provozu
* stabilní pracovní smlouvu ve společnosti s dlouhodobou historií
* široké spektrum dalších zaměstnaneckých benefitů

Zaměstnanecké výhody: firemní akce, příspěvek na vzdělávání, dovolená navíc, prémie, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky, závodní stravování, cafeterie, multisport karta, příspěvek na dojíždění a další.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Lenka Kunzová
Telefon:
577 111 265, 603 144 902 (po - pá 9:00 - 15:00 hod
Počet zobrazení inzerátu:
521×